Ticaretin gelişmesi ve yenilikçi sektörlerin oluşması ile beraber fiziki ofis ihtiyacı gün geçtikçe azaltmaktadır, buna karşın iş adresinin bilinir ve prestijli bir yer olmasıda önem arz etmeye başlamıştır, Bu iki ihtiyacıda bir arada karşılayan ofis çözümü sanal ofis. Galata Business Center, müşterilerine, üyelerine, yani iş ortaklarına İstanbulun merkezinde kurumsal kimliklerini kurabilecekleri, yasal adreslerini gösterebilecekleri Sanal Ofis hizmetini sunmaktadır.Diyorsanız ki sadece Ofis değil bununla birlikte ulaşımı, merkezi olması, uygun fiyatlı olması ,şirketinizi taşıyabilecek kalitede hizmet vermesi  ve istekli çalışma ortamı sağlanması da önemliyse hepsini karşılayan Sanal Ofisler artık hizmetinizde. Sanal Ofis, kısa veya uzun dönemli esnek kiralama opsiyonları sunarak size işinizi daha iyi planlama ve organize etme kolaylığı sağlıyor. Esnek kiralama seçenekleri ile şirketiniz büyüdükçe, ofisiniz de büyür.

Hem rekabetin hem maliyetin arttığı iş dünyasında sizi daha rahat ve verimli iş yapmaya teşvik edecek pratik Sanal ofis çözümleri sadece bunlarla kalmıyor. Ofis içi personel istihdamı olmadan size özel hizmetleri  almak, telefon aramalarını karşılama, aylık birçok fatura, belge ve kargo işlemlerinizin sekretarya servisi tarafından yürütülmesi, güvenlik, temizlik, mutfak ve ofise ait park yeri ile her şey dâhil paket bir Sanal Ofis sizi bekliyor.İhtiyaca göre seçim yaparak Paylaşımlı Ofis alanlarını da tercih edebilir, size özel masa ve kilitli dolap da kiralayabilirsiniz. Sanal Ofis sistemi genel olarak girişimcilerin tercih ettiği bir alan olmasının yanında bireysel çalışan reklam, hukuk, mimarlık ve yazılımcılar tarafından da çok tercih edilen bir çalışma tipidir.

Sanal Ofis. İşinizi tanıtmak veya işiniz için önemli olan görüşmeleri yapmanız gerekir. İstanbul’un en merkezi yerinde firmanızı temsil edecek bir Toplantı Odasına ihtiyacınız varsa, ikramlar, ihtiyaç duyduğunuz bütün araç gereçler anında hizmetinizde olsun diyorsanız, Galata Business Center size iki toplantı odası ile hizmet vermektedir. Müşterilerinizin ve sizlerin kolayca ulaşabileceği İstanbul’un merkezinde İstiklal Caddesi’nde metroya, anayola ve otobüs istasyonuna yürüme mesafesinde olan ofisiniz Sanal Ofis. Taksim Sanal Ofis, Şişhane Sanal Ofis veBeyoğlu Sanal Ofis denince akla ilk gelen firma ile çalışma ayrıcalığına ulaşmak için hemen teklif formumuzu doldurun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir