Son yıllarda oldukça popüler olan sanal ofis kavramı, içinde sanal kelimesi geçmesine rağmen verdiği hizmetler ile bir ofisin veya şirketin ihtiyacı olan herşeyi kapsar.

Son 10 yıldır dünya genelinde parlayan sanal ofis uygulaması artık Türkiye’de de tercih edilmeye başladı. Sanal ofis sayesinde, ofis personeli, idare destek ve yönetim giderleri ödemeden, dilediğiniz zaman tam donanıma sahip bir sanal ofis veya hazır ofise kolaylıkla sahip olabiliyorsunuz..

Sanal ofis hizmeti içerisinde, profesyonel ve sesli telefon yönlendirmesi de yer almaktadır. Artık orta düzeyli şirketler için, iş hayatının ve Türkiye’nin iş merkezi olarak bilinen İstanbul  Istiklal Caddesi lokasyonunda ofis sahibi olmamak büyük bir eksiklik olarak kabul ediliyor.Galata Business Center sanal ofis hizmeti ile, işini tam anlamıyla yapmak ve şirketinin prestijini arttırmak isteyenlerin tam bu noktada yardımına koşuyor.

Sanal Ofis kimler için gereklidir ve kimler tarafından kullanılır?

Özellikle İstanbul dışında yer alan ve İstanbul’un avantajını iş hayatlarında kullanmak isteyen şirketler sanal ofise yönlenen ilk firmalar oluyor. Maliyeti azaltıp riske girmeden büyümek ve gelişmek isteyen girişimciler ise ikinci sırada yer almakta.

Bunların yanında sanal ofis; ünlü sanatçılar, yazılım firmaları, danışmanlık şirketleri, home ofis çalışanlar,e- ticaret sitesi sahibi olup e-ticaret yapanlar, yaşam koçları, eğlence sektörü çalışanları tarafından da tercih ediliyor.

Peki sanal ofis neden tercih ediliyor?

Yeni bir ofis açarken ödemek zorunda olduğunuz giderlerin pek çoğunu sanal ofis uygulamasında ödemezsiniz. Üstelik özel yönetici odası, toplantı odaları gibi hizmetleri kullanmanız gerektiğinde sadece kullandığınız zaman dilimlerinde ödeme yaparsınız. Elektrik- doğal gaz- su faturası, su- kahve-çay, temizlik gibi masrafları ödemek zorunda kalmazsınız .

Kısa süreli sanal ofis anlaşmalarına nazaran uzun süreli yıllık anlaşmalar çok daha ekonomik olmaktadır

Galata Business Center ailesi olarak sizlere ofis maliyetlerinizi düşürerek  şirketinizin her ihtiyacını karşılayacak sanal ofis hizmetimizi 150 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir