Sanal Ofis Hakkında Bilinmeyenler

Günümüzde tercih edilen sanal ofis genellikle bir ofise ihtiyaç duymadan çalışan kişilere uygun bir ofis çözümüdür.

Şirketinizin kurulumunu gerçekleştirmek için resmi adresi size sağlayan sanal ofis, size müşterilerinizi prestijli bir lokasyonda karşılama imkanı da sunar.

Kimler fiziksel bir ofise ihtiyaç duymadan çalışmaktadır?

Freelance ve proje bazlı çalışanlar, girişimciler, işleri nedeniyle daha çok hayatı seyahat ile geçenler, şantiye ya da üretim sahalarında çalışanlar, müşteri ziyaretleri yapanlar, danışmanlık ve denetim yapanlar ya da home-office çalışanların büyük bir kısmı fiziksel bir ofise ihtiyaç duymadan işlerini yürütürler.

Bu gibi ofis dışında işlerini yürüten kişiler için gelen çağrıların cevaplanması, kargolarının teslim alınıp kaybolmadan saklanması ve teslimatının zamanında yapılması sağlanır. Galata Business Center sanal ofis hizmeti bu gibi ihtiyaçları karşılar aynı zamanda kişilerin bunlara çözüm ararken zaman harcamalarına gerek bırakmadan, sadece işlerine odaklanmalarını sağlayarak iş verimliliklerini artırırlar.

Şirketiniz için yasal adres, resepsiyon, toplantı odası kullanımı ve dilerseniz ortak alan kullanımı, çağrı karşılama hizmetlerinden Galata Business Center‘da sanal ofis hizmeti alarak yararlanabilirsiniz. Muhasebe, şirket kuruluşu, finansal ve kurumsal danışmanlık hizmetlerinden Galata Business Center çözüm ortakları ile iletişime geçerek yararlanabilirsiniz. Bunun yanında sıcak-soğuk meşrubat ve ikram servislerinden de yararlanırsınız. Üstelik görüşmelerinizi gerçekleştirebileceğiniz toplantı odalarımzdan da indirimli faydalanabilirsiniz böylece gelen müşterilerinizi kurumsal bir şekilde ağırlamış olursunuz.  

Sanal ofis yeni yeni hayatımıza girmiş olsa da artık çok sıklıklıkla duyduğumuz bir kavram haline geldi. Bunun nedeni maddi olarak bütçenize katkı sağlayan ve gereksiz harcamalarınızın önüne geçen bir hizmet olmasıdır. Nasıl mı? Sanal ofis kiralamayıp, şirketinizi kurmak ve gelen-giden postalarınızın teslim alınması, çağrılarınızın cevaplanması için bir sekreter tuttuğunuzu farz edelim. Sizi bekleyen ofis kirası, stopaj, maaş, sigorta, elektrik, su, ısınma, internet ve telefon masrafları gibi daha birçok harcama olacaktır. Belki de işinizi geliştirmek adına pazarlama ve reklam üzerine harcayacağınız paranın çok büyük bir kısmını ofise yatırmış olacaksınız. Saydığımız bu ve benzeri kurulum masraflarınızın gereksiz zaman ve para kaybı olarak karşınıza çıkması özellikle yeni kurulan bir şirket iseniz iş geliştirme sürecinizi olumsuz etkileyecektir. Günümüz dünyasında kurtarıcı bir çözüm olan sanal ofis, iş verimliliğinize, bütçenize ve zamanınıza büyük katkı sağlayacaktır. Galata Business Center size İstanbul’un en prestijli bölgesi olan İstiklal Caddesi’nde aylık 150TL’ye ofis sahibi olma şansı sunuyor. İstanbul’un cazibe merkezi olan İstiklal Caddesi’nde sizin de ofisiniz olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir