fbpx
(0212) 936 09 26

Toplantı odası kiralama, bir şirketin veya bir kuruluşun, bir toplantı yapmak veya bir etkinliğe ev sahipliği yapmak için bir alan bkiralaması anlamına gelir. Bu tür hizmetler genellikle bir ofis bürosu veya bir konferans merkezi tarafından sağlanır ve özel bir etkinlik için kiralanabileceği gibi, haftalık veya aylık olarak da kiralanabilir. Toplantı odaları genellikle çeşitli boyutlarda ve özelliklerde olabilir ve kiralama ücreti, oda boyutu, özellikleri ve kullanım sıklığı gibi faktörlerle belirlenir. Galata Business Center, İstiklal ve Levent lokasyonlarında 2 – 100 kişi arasında düzenleyeceğiniz tüm toplantılara gelişmiş altyapısıyla hizmet verebilir. Toplantı salonlarımızda bulunan fuaye alanlarından faydalanabilir, son teknoloji ses sistemiyle toplantılarınızı organize edebilirsiniz. Talebe bağlı olarak catering hizmetinden de faydalanabileceğiniz toplantı salonlarımızda, yüksek hızda internet, projeksiyon ve yazı tahtası da hazır bulunmaktadır.

Levent lokasyonumuzda sümultane altyapısı bulunmaktadır. Uluslarası toplantılarda simultane tercüme odamızdan bir tercüme operasyonunu yönetebilirsiniz. Toplantılarınızda

Toplantı odalarımızın size sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Toplantı odası fiyatlandırma

Size sunduğumuz fiyatları, oda boyutu, özellikleri, konumu ve kullanım sıklığı gibi faktörlerden etkilenir. Örneğin, daha büyük bir toplantı odası daha yüksek bir fiyat talep edebilir, ancak daha az kullanılan bir toplantı odası daha uygun bir fiyat sunabilir. Benzer şekilde, daha lüks özelliklere sahip bir toplantı odası daha yüksek bir fiyat talep edebilir, ancak daha az özellikli bir toplantı odası daha uygun bir fiyat sunabilir. Toplantı odası kiralama hizmetleri genellikle saat veya gün bazında ücretlendirilir ve fiyatlar genellikle önceden belirlenmiş bir tarifeye göre belirlenir. Ancak bazı hizmetler, özel etkinlikler için özel fiyatlar veya indirimler sunabilir. (0850) 360 38 58 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, ekibimizden toplantı odalarımızın teknik bilgilerini ve fiyat bilgilerini alabilirsiniz.

GBC Pol Center
İstanbul’un en prestijli lokasyonlarından Levent’te 4.000 m² alanda hizmet vermekteyiz.

GBC Duran İş Merkezi| Levent Lokasyon
Kanyon AVM’ye 100m yakınlıkta, prestijli ve tam donanımlı toplantı odalarımız ile hizmet vermekteyiz.

GBC Street| Levent Lokasyon
Yeşilin en güzel tonları, taş zeminleri ve sokak lambaları arasından toplantı odanıza giriş yapmak için GBC Street’i tercih edebilirsiniz. 

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Seçkin GBC lokasyonlarımız ile gerçekleştirin

Levent
Taksim
  • GBC Pol Center | Levent Lokasyon

İstanbul’un en prestijli lokasyonlarından Levent’te 4.000 m² alanda hizmet vermekteyiz.

  • GBC Duran İş Merkezi | Levent Lokasyon

Kanyon AVM’ye 100m yakınlıkta, prestijli ve tam donanımlı toplantı odalarımız ile hizmet vermekteyiz.

  • GBC Levent Plaza | Levent Lokasyon

Yeşilin en güzel tonları, taş zeminleri ve sokak lambaları arasından toplantı odanıza giriş yapmak için GBC Levent Plaza’yı tercih edebilirsiniz.

  • GBC Taksim | Beyoğlu - İstiklal Lokasyon

Şişhane Metrosu ve Tünel’e 500m mesafede, Odakule’nin tam karşısında Beyoğlu-İstikal lokasyonumuzda hizmet vermekteyiz.