Maslak Toplantı Odası

Galata Business Center, Levent ve Taksim lokasyonlarında bulunan, Kanyon AVM‘ye sadece 2 dakika, Maslak bölgesinde 10 dakika mesafede, 2-100 kişi kapasiteli ve tam teşekkülü toplantı salonlarıyla düzenleyeceğiniz etkinliklerinizde yanınızda.

Toplantı odası kiralamak, işletmeniz için önemli görüşmeler, toplantılar ve eğitimler için uygun bir alan sağlar. GBC kalitesiyle toplantılarınızda ihtiyacınız olan her şeyi ekip arkadaşlarımız önceden hazırlar, taleplerinize göre düzenlemeler yapar. Taksim ve Levent lokasyonlarımızda sizlere sunduğumuz toplantı odası hizmetimizde yüksek hızda internet, simultane tercüme altyapısı, yeni nesil ses-mikrofon sistemi gibi altyapı hizmetleri de bulunmaktadır. Basında yer alan haberlerimize göz atabilirsiniz.

Toplantılarımızı düzenleyeceğiniz lokasyonlarımıza ait bazı kısa bilgiler;

Pol Center – Levent lokasyonumuzda 2-10 kişi arası 6 adet toplantı salonu bulunmaktadır. İçinde fuaye alanı, sis-mikrofon sistemi, projeksiyon-perde, catering hizmeti, yazı tahtası ve fiber internet bulunmaktadır.

Duran İş Merkezi – Levent lokasyonumuzda ise 2 adet toplantı salonumuz bulunmaktadır. Kanyon AVM‘ye 100 metre mesafedeki lokasyonumuzda fuaye alanı, ses-mikrofon sistemi, projeksiyon-perde, catering hizmeti, yazı tahtası ve fiber internet bulunmaktadır.

Taksim – İstiklal lokasyonumuzda ise yine 2 adet toplantı salonumuz bulunmaktadır. İçerisinde fuaye alanı, sis-mikrofon sistemi, projeksiyon-perde, catering hizmeti, yazı tahtası ve yüksek hızda fiber internet bulunmaktadır.

Taksim, Levent ve Maslak bölgelerinde düzenlemek istediğiniz toplantılarınızla ilgili detaylı bilgi almak için toplantı odası sayfamıza gidebilir, size ulaşmamızı isterseniz form doldurabilirsiniz.