Hazır ofis, kiraya verilen, düzenli bir şekilde donatılmış ve hazır halde kullanıma sunulan ofislerdir. Hazır ofisler, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için cazip bir seçenek olabilir, çünkü bu tip ofisler genellikle düşük maliyetli ve esnek bir şekilde kullanılabilir.

Hazır ofislerin birçok faydası vardır:

Galata Business Center hazır ofis arayanlara İstanbul’un en prestijli bölgesi olan Levent’te fırsatlar sunuyor. Modern ve huzur dolu tasarlanan ofislerimizde yer almak için ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Canlı chat sistemimizden, Whatsapp’tan veya çağrı merkez numaramızdan anında danışmanlarımıza ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Dilediğiniz kapasitede hazır ofislerimize, sekreterya, güvenlik, fotokopi ve içecek hizmetleri dahildir. Bir ofise taşınırken oluşacak masraf kalemlerinin büyük bir çoğunluğundan kurtulacaksınız. Galata Business Center sizin için bir gün içinde ofisinizi hazırlayarak, bir adrese sahip olmanızı sağlayacak.

Günümüzde ofislerde internet kullanımı %99 seviyelerine kadar yükselmiştir. Dolayısıyla kullanacağınız internetinizin de maksimum seviyede talebinizi karşılaması gerektiğini bilen GBC, yüksek hızda internet erişimi de sağlamaktadır.

Hazır ofis ilgili detaylı bilgileri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca talep formu oluşturarak danışmanlarımızın sizi aramasını da isteyebilirsiniz. Müşterilerimizden Poseidon360‘ın memnuniyet yorumlarını okuyabilirsiniz.

Çağrı Merkezi

 

GBC hazır ofislerinden bir görüntü
Galata Business Center Hazır Ofis