İstanbul en iyi hazır ofisler
Levent Lokasyon - Hazır Ofis

İstanbul, Türkiye’nin en büyük şehri ve iş merkezlerinden biridir. İşletme sahipleri ve girişimciler, işlerini büyütmek ve işlerini yürütmek için İstanbul’da hazır ofisleri tercih ederler. Hazır ofisler, tamamen mobilyalı ve tam donanımlı ofislerdir. Ayrıca, kiracılar için genellikle toplantı odaları, resepsiyon hizmetleri, sekreterlik hizmetleri, yemek alanları ve diğer ofis imkanları sunarlar. İşte İstanbul’daki en iyi hazır ofis hizmeti sunan Galata Business Center’ın verdiği hizmetler.

Öncelikle hazır ofislerimizde ekibinizin büyüklüğüne göre dilerseniz 1 kişilik dilerseniz 50 kişilik bir ofis alanına sahip olabilirsiniz. Hazır ofislerimizi incelemek için sizi GBC ofislerine bekliyoruz.

Maliyetlerden kurtulun

Hazır ofis sahibi olarak yüksek yatırım maliyetleri yapmak zorunda kalmaz, elektronik cihazların bakım ve onarımıyla uğraşmaz, ofisinizin dekorasyonu için zaman kaybetmek zorunda kalmazsınız. 

Ekibimiz sizin için her gün odanızı temizler, suyunuzu tazeler, çayınızı – kahvenizi demler. Hazır ofisiniz sadece kiraladığınız gün eşyaları ile hazır değil, her gün çalışmanız için hazır hâle getirilir.

Galata Business Center ekibine 0850 360 38 58 numaralı telefondan ulaşabilir, hazır ofislerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.