Galata Business Center olarak ihtiyacınıza göre kiralama yapabileceğiniz, sanal ofis, hazır ofis, coworking alanları ve toplantı odası gibi ofis çözümleri ile Taksim İstiklal caddesi ve Levent şubelerimiz de benzersiz bir ofis deneyimini keyifli ve yaratıcı iç mimarı tasarımlarımızla, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Merkezi konumlarda bulunan ve kolay ulaşımı sebebi ile tercih edilen şubelerimizde, kendinize uygun olan üyelik modelini seçip, çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. 

Galata Business Center’da her şey isteğinize göre şekil alır.

 

YASAL ADRESİNİ GALATA BUSİNESS CENTER’DAN AL 

Şirket kuruluşunda ihtiyaç duyulan yasal adresi sanal ofis kiralaması yaparak sağlayabilirsiniz. Sanal ofiste, Taksim ya da Levent gibi merkezi lokasyonlardan birinde yasal bir adresiniz olur ve siz ofiste olmasanız bile sizin için çalışan bir ekibiniz vardır. Tüm posta, kargolarınızın ve telefonlarınızın karşılandığı sekreterya hizmetimiz ve sınırlı gün sayısı ile tüm paketlerde geçerli olan coworking alanlarını kullanma gibi hizmetler sanal ofiste mevcuttur. Aylık ya da yıllık kiralama yaparak, size uygun pakete karar verip ihtiyacınız kadar ödeyebilirsiniz. Sanal ofis kiralaması yaparak, Galata Business Center ayrıcalıklarından ve anlaşmalı indirimli firmalarından yararlanmış olursunuz. 

 

GELENEKSEL OFİS ARTIK GEÇMİŞTE KALDI

Hazır ofislerimizde ekibinizin büyüklüğüne göre şekil alır. Dilerseniz 1 kişilik ya da 50 kişiye kadar çıkabilen hazır ofislerimizde, yatırım maliyetlerinden tasarruf etmiş olursunuz. Mobilyalı, sınırsız internet, mutfak ihtiyaçları, çay, kahve ve ofis temizliği gibi temel ofis ihtiyaçlarında olan her şey hazır ofis kiralamasında müşterilerimize sunulur. Hazır ofisiniz sadece kiraladığınız gün eşyaları ile hazır değil, her gün çalışmanız için ekibimiz tarafından temizliği yapılarak hazır hale getirilir.  

 

DONANIMLI BİR ORTAK ÇALIŞMA ORTAMI 

Çalışmak için kolay ulaşımı olan, internet çay kahve gibi hizmetleri bulunan, sessiz rahat masa ve sandalyelere sahip, prestijli ve kaliteli bir çalışma ortamı mı arıyorsunuz ? İster bir freelance çalışan olun isterseniz yerinde danışmanlık veren bir firma sahibi olun, Galata Business Center’da, coworking alanlarımızı kullanarak ihtiyacınız olan çalışma ortamını edinebilirsiniz. Bir cafenin gürültülü ortamında çalışmak yerine ya da evde konsantre olamayanlardansanız, sadece bilgisayarınızla gelerek, coworking alanlarımızda çalışabilirsiniz. Günlük aylık ya da yıllık olarak kiralama yapabilirsiniz. Sınırsız internet, çay kahve gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sizinle benzer motivasyonda çalışan insanlarla aynı ortamda yer alarak, networking ağınızı genişletebilirsiniz. Çalışırken sıkılmayacağınız ve ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz sosyal bir ortamda çalışmak istiyorsanız, İstiklal ya da Levent gibi merkezi konumlarda bulunan coworking alanlarımızdan kiralama yapabilirsiniz. Dilerseniz sabit bir masa rezervasyonu yapabilirsiniz ya da farklı masaları deneyimleyebilirsiniz. 

 

TOPLANTILARINIZ İÇİN İDEAL LOKASYON

Toplantı odası kiralama hizmeti ile, Galata Business Center’ın Levent ve Taksim’de bulunan toplantı odalarından istediğinizi toplantılarınız için kullanabilirsiniz. Toplantı odalarımız ekibinize ya da misafirlerinize göre uygun boyutlarda olup, istediğiniz hizmetlere göre şekil alır. Toplantınız öncesi ekibimiz tarafından temizliği yapılarak, çay, kahve, su, kağıt, kalem, gibi ihtiyaçlarınız tamamlanır. Müşterilerinizle yapacağınız toplantılar için merkezi bir konum kolay ulaşımı olan prestijli bir adres arıyorsanız, Galata Business Center’da doğru yerdesiniz.