Yeni bir şirket mi kurmak istiyorsunuz, o zaman sanal ofis ile tanışmanızın tam zamanı.

İşinizde fiziksel bir alana ihtiyaç duymadan çalışıyor ve çoğunlukla ofis dışında müşterilerinizle görüşüyorsanız ,Galata Business Center, sunduğu sanal ofis hizmeti ile size daha kurumsal bir kimlik yaratarak müşterilerinizle olan ilişkilerinizin sürdürülebilir olmasını sağlayacaktır. Bünyemizde bulunan sanal ofis hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için www.galatabusinesscenter.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  İyi bir sanal ofis firması için; potansiyel müşteriler edinmenizi sağlamak, ihtiyaç duyduğunuzda toplantı ortamı sağlamak , kartvizitinizde prestijli bir şirket adresi, iş numarası ve hatta doğru işleyen bir çağrı hizmeti  sunmak oldukça kolaydır. Müşterilerinizin gözündeki itibarınız, bu kurumsal kimliği sağlayan sanal ofis uygulaması ile sağlanacaktır. Bununla birlikte sanal ofis hizmeti sayesine müşterilerinizin gözünde profesyonel bir imaj kazanmanın yanında normal bir ofis tutmanın gerektirdiği fazla maliyetten de kurtulmuş olursunuz.

  Dünyanın neresinde olursanız olun;  şirketiniz var olduğu sürece bir sanal adrese, müşterilerinizin ulaşabileceği bir çağrı merkezine ve kurumsal bir kimliğe sahip olmanız Galata Business Center tarafından sağlanacaktır. Müşteri portföyünüz, profesyonelliğiniz ve kalıcılığınız sanal ofis hizmeti ile daha da gelişecektir. Aynı zamanda sanal ofis ile tam zamanlı sekreterya hizmeti sunabileceksiniz, bu da başarılı bir iş kurduğunuzun göstergesi olacaktır. Sanal ofis uygulaması, size herhangi bir ekstra maliyet çıkarmadan geleneksel bir ofis alanının sunduğu her hizmeti sunacaktır.

Kargo ve postlarınızın gözden kaçması veya kaybolması gibi sorunlar da sanal ofisin içinde bulunan kargo hizmeti ile ortadan kalkmış olacaktır. Kullanmayı tercih ettiğiniz iletişim kanalı aracılığıyla, sizin adınıza güvenli bir şekilde teslim alınan kargolarınızın bilgisi size ulaştırılmaktadır.

Hiçbir çağrınızı cevapsız bırakmayarak müşterilerinizle iletişiminizi sürdürülebilir kılacak çağrı hizmetimiz de bulunmaktadır. Çağrı hizmeti ile telefonlarınız şirketiniz adınıza özel bir karşılama anonsuyla açılır ve sonrasında aramanın istediğiniz numaraya yönlendirilmesi sağlanır. Gelen aramalarınızın tarih ve saat listeleri tutularak size mail yoluyla ulaştırılır. Bu sayede Galata Business Center olarak sizi arayan müşteri adaylarınızla dilediğiniz zaman tekrardan iletişime geçmenizi sağlayarak müşteri kaçırmanızı engellemiş oluyoruz. Kısacası yazımızın başında da dile getirdiğimiz gibi hizmetimiz ‘sanal’ bir ofisten ziyade, sizi kurumsal kılacak olan bir çözüm olanağıdır. Uzaktan ya da online çalışan bireyleri iş dünyasında görünür kılan sanal ofis, yeni kurulan şirketlerin profesyonel imaj kazanmasını kolaylaştırken aynı zamanda yüklerini ve maliyetlerini azaltmaktadır. Bunu yaparken de pozitif yönde iş verimliliklerini artırarak sadece yaptıkları işe odaklanmalarını sağlamaktadır. Eğer siz de sanal ofisin sunduğu sayısız avantajlardan yararlanmak istiyorsanız şimdi tam zamanı! Fırsatları ayağınıza getiren sanal ofisimiz profesyonel çağrı hizmeti, resmi adres ve kargo hizmetini gibi birçok hizmeti ile sizi bekliyor! Detaylı bilgi almak için www.galatabusinesscenter.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir