Sanal Ofis Nedir?

Ofisler iş yerleri için olmazsa olmazlardandır. Ofissiz bir şirket düşünülemez. İnternetten çalışan kişiler ise sanal ofis kiralayabilir ve adreslerini bu ofislerde gösterebilirler. Sanal ofis kiralamak birçok avantajı da beraberinde getirir.

Gelişen teknolojiyle birlikte her gün yeni bir gelişmeyi yakından tecrübe ediyoruz. Pandemi sürecinden sonra birçok kişi evden çalışma yöntemine geçiş yaptı. Evden çalışan kişiler Home Ofis çalışmanın avantajlarını yaşıyorlar.

Hazır Ofis Nedir?

Ofis tutmak bir şirket için gerekli bir işlemdir. Şirket kurulacakken göz önünde bulundurulması gereken bir olaydır. Hazır ofis hizmetleri Galata Business şirketiyle sizlere sunulmaktadır. Şirket kuracak kişiler internet ortamından sanal ofislere ihtiyaç duyuyor olabilirler. Hazır ofis hizmetleri hakkında bilgi almak veya ücret sormak istiyorsanız derhal iletişime geçebilirsiniz.

Toplantı Odası Nedir?

Toplantılar bir şirketin verimli bir şekilde yönetilebilmesi için gerekli bir olaydır. Her şirkette düzenli yapılan toplantıların önemi de buradan geliyor. Büyük ve kurumsal şirketler toplantılara oldukça önem vermektedirler. Galata Business firmasının sunmuş olduğu hizmetlerden birisi de toplantı odası kiralamaktır. Şirketiniz için toplantı odasına ihtiyaç duyuyorsanız bu hizmetlere ulaşmanız Galata Business firmasıyla mümkün olabilir.

Sizlerde yeni kurduğunuz şirketiniz için bir ofise ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Ofisinizi derhal kiralayabilir, şirketinizi bir adım ileri taşıyabilmek için önemli bir adım atabilirsiniz. Firma ihtiyaç duyduğunuz ofis ortamını sizler için oluşturuyor.

Galata Business Center sizlere hazır ofis, sanal ofis ve toplantı odası hizmetleri vermektedir. Toplantı odalarımızda hızlı fiber internet, ses-mikrofon sistemi, catering hizmetlerinin yanı sıra Levent lokasyonumuzda sümultane çeviri altyapısı da bulunmaktadır. İstediğiniz ofis türünü veya toplantı odası seçeneklerini Galata Business Center ekibiyle görüşerek değerlendirebilirsiniz. GBC danışmanları size her türlü bilgiyi vermek için hazırlar. Ekip arkadaşlarımızın sizi aramasını isterseniz form doldurabilir veya 0850 360 38 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ofis veya toplantı odası ihtiyacınıza göre sizlere yardımcı olacağız.

Taksim ve Levent lokasyonlarımızda yer alan hazır ofis, toplantı odası ve coworking alanlarımızı incelemek için yetkililerimizden randevu talebinde bulunabilirsiniz.

GBC Sanal Ofis Çağrı Merkezi

(0850) 360 38 58