Galata Business Center'da

Muhasebeciniz, sigortacınız, Danışmanınız, Avukatınız, Reklamcınız, E-ticaret uzmanınız sadece sizden bir kapı uzakta ve sizin komşunuz. Bütün ihtiyaçlarınızı Galata Business Center Partnerlerinden karşılayarak, zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. Üstelik Bütün Partnerlerimiz size özel fiyatlar ve hizmetler sunmaktadır.

Galata Advisors

Galata Advisors aynı zamanda Galata Business Center markasına sahip olan 2012 Yılında istanbulda kurulmuş ve kurumsal finansman danışmanlığı, iş geliştirme danışmanlığı, şirket değerleme, şirket kuruluş danışmanlığı hizmetleri veren firmamız. Şirket kuruluş işlemleriniz ve ihtiyacınız olan danışmanlık hizmetleri için lokasyonlarımızda iletişime geçebilirsiniz.

Karantina Sigorta

Karantina sigorta 1993 yılında izmirde kurulmuş ve izmirde 4, istanbulda 2 şubesi ve 20 kişilik ekibiyle sigorta hizmetleri veren partnerimiz. Karantina sigorta aynı zamanda son 3 yıldır AXA sigortanın sağlık sigortası alanında Türkiye 2.si olmaya hak kazanmıştır. Bütün Sigorta ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizi lokasyonlarımızda bekliyorlar.

Galata Lawyers

Levent ve İstiklal lokasyonumuzda bulunan hukuk partnerimiz ile bütün hukuksal süreçlerinize çözüm bulabilirsiniz. İş hukuku ve Yabancı Vatandaş İşlemleri konusundaki uzman kadrosu ile sizleri Lokasyonlarımızda bekliyorlar.

Sirmedia

2006 yılından beri, ulusal ve uluslararası alanda dijital pazarlama ve stratejik dijital medya planlama faaliyetlerinde top firmalara hizmet veren Sirmedia, İstiklal ve Levent lokasyonlarımızda sizi bekliyorlar.

Sizde Partnerimiz olmak ister misiniz?

Hemen Galata Business Center Ailesine Katılın