En iyi hazır ofisler

Hazır ofis, hazır kullanıma hazır ofis tesisleri ve ekipmanları sunan bir hizmet modelidir. Bu hizmet, müşterilerin işletmelerini kurmak veya büyütmek için gereken fiziksel ofis alanı, ekipman ve hizmetleri sunar. Galata Business Center hazır ofis, seçeneğinde ayrıca müşterilere çok sayıda işletme hizmeti sunar, örneğin telefon ve faks hizmetleri, güncel posta ve paket hizmetleri, toplantı odaları ve konferans odaları gibi.

Hazır ofis seçeneğinden kimler faydalanabilir?

Hazır ofis hizmeti, küçük ve orta boy işletmeler, freelance çalışanlar, yatırımcılar, yerinde bulunmayan yöneticiler veya iş seyahatinde olan profesyoneller gibi farklı profesyonel gruplar tarafından faydalanılabilir. Hazır ofis, kurulum ve işletme maliyetlerini azaltmak, profesyonel bir görünüm sunmak ve işletmelerin daha esnek ve mobil olmasını sağlamak için işletmelere alternatif bir ofis çözümü sunar.

Her ihtiyacınız ek ücret ödemeden elinizin altında

Sekreterlik hizmeti, güvenlik, hızlı internet, kırtasiye ihtiyaçları, kargo karşılama ve birçok imkan Galata Business Center hazır ofis hizmetlerinde. İşlerinizi beklemedik problemlerle bölünmeden efektif bir şekilde yürütebilmeniz için
ihtiyacınız olan her şey GBC’de!

Sizin için hazırlanan modern ofislerde verimli bir şekilde çalışıp işlerinizi halledin, geri kalan her şeyi bize bırakın!

GBC ekibine ulaşmak…

0850 360 38 58 numaralı telefonumuzu arayabilir, Whatsapp üzerinden veya sitemizin sağ alt köşesinde bulunan chat destek panelimizden direkt olarak Galata Business Center ekibinden destek alabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.