Hakkımızda

Hakkımızda

Galata Business Center olarak inanıyoruz ki, üyelerimiz çalıştığı ortamı sevdiği zaman, beraber çalıştığı insanlarla mutlu olduğu zaman çok daha verimli çalışabilir ve işine daha iyi konsantre olabilir. Galata Business Center 2016 yılından itibaren üyelerine her gün gelmekten zevk alacakları ofisler tasarlamaya çalışıyor.

Galata Business Center 2016 yılında istiklal caddesi Beyoğlu iş merkezinde açtığı 400 m²’lik lokasyonuyla hizmet vermeye başladığı sanal ofis – hazır ofis – co-working ve toplantı odası hizmetleriyle gerek Türkiye’den gerek Yurtdışından gelişmek için çalışan, çalışırken zevk alan, her gün yeni fikirler üreten üyeleriyle bir aile oluşturdu. Ailemiz artık Taksim lokasyonumuza sığmamaya başlayınca 2020 yılında 2400 m² alana sahip olan Levent şubemizi açtık. Levent şubemizde artık üyelerimiz, beraber daha keyifli zamanlar geçirebileceği ortak alanlara, terasa ve toplantı odalarına sahip.

Partnerlerimiz

Galata Business Center'da

Muhasebeciniz, sigortacınız, Danışmanınız, Avukatınız, Reklamcınız, E-ticaret uzmanınız sadece sizden bir kapı uzakta ve sizin komşunuz. Bütün ihtiyaçlarınızı Galata Business Center Partnerlerinden karşılayarak, zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. Üstelik Bütün Partnerlerimiz size özel fiyatlar ve hizmetler sunmaktadır.

Galata Advisors

Galata Advisors aynı zamanda Galata Business Center markasına sahip olan 2012 Yılında istanbulda kurulmuş ve kurumsal finansman danışmanlığı, iş geliştirme danışmanlığı, şirket değerleme, şirket kuruluş danışmanlığı hizmetleri veren firmamız. Şirket kuruluş işlemleriniz ve ihtiyacınız olan danışmanlık hizmetleri için lokasyonlarımızda iletişime geçebilirsiniz.

Karantina Sigorta

Karantina Sigorta 1993 yılında izmirde kurulmuş ve izmirde 4, istanbulda 2 şubesi ve 20 kişilik ekibiyle sigorta hizmetleri veren partnerimiz. Karantina sigorta aynı zamanda son 3 yıldır AXA sigortanın sağlık sigortası alanında Türkiye 2.si olmaya hak kazanmıştır. Bütün Sigorta ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizi lokasyonlarımızda bekliyorlar.

Galata Lawyers

Levent ve İstiklal lokasyonumuzda bulunan hukuk partnerimiz ile bütün hukuksal süreçlerinize çözüm bulabilirsiniz. İş hukuku ve Yabancı Vatandaş İşlemleri konusundaki uzman kadrosu ile sizleri Lokasyonlarımızda bekliyorlar.

Sirmedia

2006 yılından beri, ulusal ve uluslararası alanda dijital pazarlama ve stratejik dijital medya planlama faaliyetlerinde top firmalara hizmet veren Sirmedia, İstiklal ve Levent lokasyonlarımızda sizi bekliyorlar.

Sizde Partnerimiz olmak ister misiniz?

Hemen Galata Business Center Ailesine Katılın

Ayrıcalıklarımız

NAPPO PİZZA

TOK BBQ

EGGBOX

KWORKS

RAMİZ KÖFTE | LEVENT

BURSA İSKENDER | LEVENT

GALERİ

BLOG